KONST / Litografier / Färglitografi 17422127
nr 1742 2127
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Vindlös dag, Gillöga. Signerad, numrerad 83/290, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 november 2025
kl 19:57:43
100 kr
200 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson